WEDSTRIJD
07.09.22 | 1e ronde | Ilay Yoruk | Eleni Christofi | 6-3, 6-4 | W25 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Ilay Yoruk | Eleni Christofi | |
1e Service % | 46/59 (78%) | 31/45 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/46 (67%) | 19/31 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 7/14 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/45 (42%) | 20/59 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/104 (56%) | 46/104 (44%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ilay Yoruk | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Eleni Christofi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilay Yoruk | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Eleni Christofi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ilay Yoruk | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Eleni Christofi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ilay Yoruk | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Eleni Christofi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Eleni Christofi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilay Yoruk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Eleni Christofi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilay Yoruk | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Eleni Christofi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ilay Yoruk | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Eleni Christofi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ilay Yoruk | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Eleni Christofi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ilay Yoruk | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ilay Yoruk vs. Eleni Christofi - onderlinge wedstrijden
07.09.22 | 1e ronde | Ilay Yoruk | Eleni Christofi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Cairo | Clay |
Ilay Yoruk form & Eleni Christofi form
Ilay Yoruk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Eleni Christofi - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Tena Lukas | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Lola Radivojevic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Marie Vogt | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Annika Kannan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Selina Dal | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Carmen Andreea Herea | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Alice Rame | 7-62, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mara Guth | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 7-62, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |