WEDSTRIJD
12.11.21 | Kwartfinale | Ilay Yoruk | Eva Garkusha | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Ilay Yoruk | Eva Garkusha | |
1e Service % | 29/37 (78%) | 39/59 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/29 (66%) | 17/39 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/8 (63%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/59 (59%) | 13/37 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ilay Yoruk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Eva Garkusha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ilay Yoruk | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Eva Garkusha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilay Yoruk | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Eva Garkusha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Eva Garkusha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilay Yoruk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Eva Garkusha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Eva Garkusha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Eva Garkusha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
12.01.02, 22 Jaar
12.01.02, 22 Jaar
Ilay Yoruk vs. Eva Garkusha - onderlinge wedstrijden
05.02.24 | 2e ronde van de kwal. | Eva Garkusha | Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W35 Antalya | Clay |
12.11.21 | Kwartfinale | Ilay Yoruk | Eva Garkusha | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ilay Yoruk form & Eva Garkusha form
Ilay Yoruk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Eva Garkusha - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorraine Lissmann | 2-0, Lorraine Lissmann - scratch | wedstrijd detail |