WEDSTRIJD
04.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Ilay Yoruk | Hen Vadimovna Plaksiy | 6-1, 3-0, - scratch | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
22.07.01, 22 Jaar
22.07.01, 22 Jaar
Ilay Yoruk vs. Hen Vadimovna Plaksiy - onderlinge wedstrijden
04.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Ilay Yoruk | Hen Vadimovna Plaksiy | 6-1, 3-0, Hen Vadimovna Plaksiy - scratch | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
25.03.18 | 2e ronde van de kwal. | Ilay Yoruk | Hen Vadimovna Plaksiy | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Ilay Yoruk form & Hen Vadimovna Plaksiy form
Ilay Yoruk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Hen Vadimovna Plaksiy - laatste wedstrijden
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiia Paladi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 0-3, - Hen Vadimovna Plaksiy - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Hurieva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chornomorsk - Clay | ||||
02.10.18 Kwalif. | vs. Oleksandra Balaba | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilisa Belonog | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Chornomorsk - Clay | ||||
24.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiia Vdovychenko | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
29.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalabukhova | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Thour | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Vasic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Niayesh Mirzaei | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
12.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Lavrentyeva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mizuki Nagano | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
29.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Shalimar Talbi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ivano Frankivsk - Clay | ||||
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Khylymendyk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chisinau - Clay | ||||
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Savina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bucha - Clay | ||||
12.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Christina Shakovets | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ksieniia Rudenko | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucha - Clay | ||||
05.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Andrieieva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |