WEDSTRIJD
15.03.23 | 1e ronde | Ilay Yoruk | Virginia Ferrara | 6-4, 4-6, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Ilay Yoruk | Virginia Ferrara | |
1e Service % | 67/97 (69%) | 74/104 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/67 (61%) | 37/74 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/30 (33%) | 11/30 (37%) |
Benutte Breakpoints | 8/20 (40%) | 7/13 (54%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 56/104 (54%) | 46/97 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 107/201 (53%) | 94/201 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Virginia Ferrara | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ilay Yoruk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Virginia Ferrara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Virginia Ferrara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Virginia Ferrara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilay Yoruk | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Virginia Ferrara | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Virginia Ferrara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilay Yoruk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Virginia Ferrara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ilay Yoruk | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Virginia Ferrara | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ilay Yoruk | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Virginia Ferrara | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ilay Yoruk | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Virginia Ferrara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilay Yoruk | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Virginia Ferrara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ilay Yoruk | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Virginia Ferrara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ilay Yoruk | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-3 | Virginia Ferrara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilay Yoruk | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Virginia Ferrara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Virginia Ferrara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ilay Yoruk vs. Virginia Ferrara - onderlinge wedstrijden
15.03.23 | 1e ronde | Ilay Yoruk | Virginia Ferrara | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ilay Yoruk form & Virginia Ferrara form
Ilay Yoruk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Virginia Ferrara - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Eva Vedder | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Robin Anderson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Emily Webley-Smith | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Karolina Kozakova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Han Shi | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-1, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Bronte Murgett | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 7-66, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Lo Pumo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Roesch | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Urgesi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Cicu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Lisa Pigato | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
25.08.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Romane Longueville | 6-74, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Verena Meliss | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |