WEDSTRIJD
26.03.23 | Finale | Ilinca Dalina Amariei | Fabienne Gettwart | 6-4, 3-6, 6-2 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Ilinca Dalina Amariei | Fabienne Gettwart | |
1e Service % | 68/75 (91%) | 76/95 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 48/68 (71%) | 37/76 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 0/7 (0%) | 13/19 (68%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/95 (47%) | 27/75 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/170 (55%) | 77/170 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ilinca Dalina Amariei | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ilinca Dalina Amariei vs. Fabienne Gettwart - onderlinge wedstrijden
16.11.23 | 2e ronde | Ilinca Dalina Amariei | Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Heraklion | Clay |
26.03.23 | Finale | Ilinca Dalina Amariei | Fabienne Gettwart | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
29.10.22 | Halve finale | Ilinca Dalina Amariei | Fabienne Gettwart | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Ilinca Dalina Amariei form & Fabienne Gettwart form
Ilinca Dalina Amariei - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Fabienne Gettwart - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.23 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |