WEDSTRIJD
08.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Ilinca Dalina Amariei | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
11.11.75, 48 Jaar
11.11.75, 48 Jaar
Ilinca Dalina Amariei vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - onderlinge wedstrijden
08.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Ilinca Dalina Amariei | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Ilinca Dalina Amariei form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Ilinca Dalina Amariei - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Gabriela Aura Zarnoveanu - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malkia Ngounoue | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.06.21 Kwalif. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.05.21 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pazardzhik - Clay | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
08.09.20 Kwalif. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |