WEDSTRIJD
26.04.23 | 1e ronde | Ilinca Dalina Amariei | Iva Primorac | 4-6, 6-2, 6-3 | W25 Osijek | Clay |
STATISTIEKEN
Ilinca Dalina Amariei | Iva Primorac | |
1e Service % | 81/101 (80%) | 52/86 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/81 (51%) | 24/52 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 14/34 (41%) |
Benutte Breakpoints | 10/19 (53%) | 7/15 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/86 (56%) | 51/101 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/187 (52%) | 89/187 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Iva Primorac | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Iva Primorac | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Iva Primorac | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Iva Primorac | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Iva Primorac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Iva Primorac | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Iva Primorac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Iva Primorac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Iva Primorac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Iva Primorac | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
3-0 | Iva Primorac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ilinca Dalina Amariei | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Iva Primorac | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Iva Primorac | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ilinca Dalina Amariei vs. Iva Primorac - onderlinge wedstrijden
26.04.23 | 1e ronde | Ilinca Dalina Amariei | Iva Primorac | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Osijek | Clay |
Ilinca Dalina Amariei form & Iva Primorac form
Ilinca Dalina Amariei - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Iva Primorac - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |