WEDSTRIJD
15.09.22 | 2e ronde | Ilinca Dalina Amariei | Jiho Shin | 6-76, 7-5, 7-65 | W15 Casablanca | Clay |
STATISTIEKEN
Ilinca Dalina Amariei | Jiho Shin | |
1e Service % | 104/130 (80%) | 108/128 (84%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 61/104 (59%) | 62/108 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/26 (46%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 7/17 (41%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 58/128 (45%) | 57/130 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 131/258 (51%) | 127/258 (49%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Jiho Shin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Jiho Shin | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Jiho Shin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 6-6 | |
0-0, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 3-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
2 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Jiho Shin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Jiho Shin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Jiho Shin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Jiho Shin | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ilinca Dalina Amariei vs. Jiho Shin - onderlinge wedstrijden
15.09.22 | 2e ronde | Ilinca Dalina Amariei | Jiho Shin | 6-76, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | W15 Casablanca | Clay |
Ilinca Dalina Amariei form & Jiho Shin form
Ilinca Dalina Amariei - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Jiho Shin - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Milana Zhabrailova | 0-3, - Jiho Shin - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Alisha Reayer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Candela Yecora | 5-7, 1-3, - Jiho Shin - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria De La Paz Alberto | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Danielle Willson | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Nora Ayala Serra | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Maria Berlanga Bandera | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 3-6, 3-3, - Jiho Shin - scratch | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
22.04.23 Halve finale | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.04.23 Kwartfinale | vs. Martina Caregaro | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Chloe Noel | 3-6, 7-610, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Jenny Lim | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Schena Benamar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zi Yi Gao | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Anna Klasen | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail |