WEDSTRIJD
17.01.22 | 2e ronde van de kwal. | Ilinca Dalina Amariei | Jovana Grujic | 6-2, 7-63 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
03.04.06, 17 Jaar
03.04.06, 17 Jaar
Ilinca Dalina Amariei vs. Jovana Grujic - onderlinge wedstrijden
17.01.22 | 2e ronde van de kwal. | Ilinca Dalina Amariei | Jovana Grujic | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ilinca Dalina Amariei form & Jovana Grujic form
Ilinca Dalina Amariei - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Jovana Grujic - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Valery Gynina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-75, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 3-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milica Stosovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Majra Djokic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.06.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Veronika Kulhava | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 4-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Sorochkina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 7-65, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Ena Baltic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saska Savic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Lara Stojanovski | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Xinxin Yao | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail |