WEDSTRIJD
13.01.22 | 1e ronde | Ilinca Dalina Amariei | Judith Perello Saavedra | 6-2, 7-61 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Ilinca Dalina Amariei | Judith Perello Saavedra | |
1e Service % | 43/69 (62%) | 52/79 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/43 (63%) | 28/52 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/26 (54%) | 10/27 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/79 (52%) | 28/69 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/148 (55%) | 66/148 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 8 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Judith Perello Saavedra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Judith Perello Saavedra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Judith Perello Saavedra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Judith Perello Saavedra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Judith Perello Saavedra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Judith Perello Saavedra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Judith Perello Saavedra | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Judith Perello Saavedra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Judith Perello Saavedra | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Judith Perello Saavedra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Judith Perello Saavedra | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ilinca Dalina Amariei vs. Judith Perello Saavedra - onderlinge wedstrijden
13.01.22 | 1e ronde | Ilinca Dalina Amariei | Judith Perello Saavedra | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ilinca Dalina Amariei form & Judith Perello Saavedra form
Ilinca Dalina Amariei - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Judith Perello Saavedra - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Sarah Tatu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Madrid | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 2-6, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Shiho Akita | 6-2, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Sarah Tatu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Min Liu | 7-63, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-73, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |