WEDSTRIJD
17.04.22 | 1e ronde van de kwal. | Ilinca Dalina Amariei | Martina Augello | 6-1, 6-1 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
18.05.01, 22 Jaar
18.05.01, 22 Jaar
Ilinca Dalina Amariei vs. Martina Augello - onderlinge wedstrijden
17.04.22 | 1e ronde van de kwal. | Ilinca Dalina Amariei | Martina Augello | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Ilinca Dalina Amariei form & Martina Augello form
Ilinca Dalina Amariei - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Martina Augello - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Stojanovski | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leontina Stojanovic | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Samardzic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Muzinic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Haller | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Krsko - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Moni Potrc | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi Babikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.04.22 Kwalif. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dareen Elleithy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |