WEDSTRIJD
05.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Ilinca Dalina Amariei | Yuka Hosoki | 6-2, 6-0 | W25 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ilinca Dalina Amariei vs. Yuka Hosoki - onderlinge wedstrijden
05.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Ilinca Dalina Amariei | Yuka Hosoki | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Antalya | Clay |
Ilinca Dalina Amariei form & Yuka Hosoki form
Ilinca Dalina Amariei - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Yuka Hosoki - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Yufei Ren | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Meng Yi Chen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde | vs. Nanari Katsumi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.12.23 Kwartfinale | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-610 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hina Nishi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Haine Ogata | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 0-1, - Yuka Hosoki - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Anastasiia Sergienko | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Akiko Omae | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Ching Laam Lai | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
26.05.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Honami Sodeyama | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Saki Imamura | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Mizuguchi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |