WEDSTRIJD
01.12.19 | Finale | Indy De Vroome | Urszula Radwanska | 6-1, 6-2 | W25 Solarino | Carpet |
STATISTIEKEN
Indy De Vroome | Urszula Radwanska | |
1e Service % | 36/56 (64%) | 27/52 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/36 (72%) | 14/27 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 6/25 (24%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/52 (62%) | 21/56 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/108 (62%) | 41/108 (38%) |
Dubbele fouten | 7 | 4 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Indy De Vroome | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Indy De Vroome | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-1 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Indy De Vroome | 5-1 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0 | ||
Indy De Vroome | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Urszula Radwanska | |
Indy De Vroome | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Indy De Vroome | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Urszula Radwanska | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Indy De Vroome | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Indy De Vroome vs. Urszula Radwanska - onderlinge wedstrijden
11.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Indy De Vroome | Urszula Radwanska | 7-5, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
01.12.19 | Finale | Indy De Vroome | Urszula Radwanska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Solarino | Carpet |
Indy De Vroome form & Urszula Radwanska form
Indy De Vroome - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 0-3, - Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malibu - Hard | ||||
03.01.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
04.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Julita Saner | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
08.04.22 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-4, 1-6, 0-3, - Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | |
07.04.22 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.04.22 1e ronde | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
22.02.22 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.22 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Lauryn John-Baptiste | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.22 Kwalif. | vs. Stefanie Voegele | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-79, 7-66 | wedstrijd detail | |
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Radwanska | 7-5, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-72, 2-3, - Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
03.12.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.21 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
30.10.21 Finale | vs. Eva Lys | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Halve finale | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.21 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Urszula Radwanska - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |