WEDSTRIJD
13.02.23 | 2e ronde van de kwal. | Inez Maria Kotlikova | Anastasia Safta | 6-0, 6-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Czech Republic
31.01.03, 21 Jaar
31.01.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Inez Maria Kotlikova vs. Anastasia Safta - onderlinge wedstrijden
02.10.23 | Kwalif. | Anastasia Safta | Inez Maria Kotlikova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Bad | Clay |
13.02.23 | 2e ronde van de kwal. | Inez Maria Kotlikova | Anastasia Safta | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Inez Maria Kotlikova form & Anastasia Safta form
Inez Maria Kotlikova - laatste wedstrijden
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-1, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 7-62, Alena Fomina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Anastasia Safta | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Cindy Langlais | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Alice Gubertini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Barbaric | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Talleri | 6-2, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Muntean | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yu Chen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Safta | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 2-1, Anastasija Radojevic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Jasmine Conway | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.22 Kwalif. | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
05.12.22 Kwalif. | vs. Ania Hertel | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Barbora Dopplerova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 0-6, 2-10 | wedstrijd detail |
Anastasia Safta - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 3-5, - Anastasia Safta - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Manon Arcangioli | 5-7, 1-2, - Anastasia Safta - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 7-67, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.12.23 Finale | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Anastasiya Lopata | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Noka Juric | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Monika Wojcik | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Marion Viertler | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Bianca Bulat | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Aleksandra Pospelova | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Mia Krsteva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Noka Juric | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Arabella Koller | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |