WEDSTRIJD
06.11.22 | 1e ronde van de kwal. | Inez Maria Kotlikova | Sofia Avataneo | 6-3, 6-1 | W15 Solarino | Carpet |
STATISTIEKEN
Czech Republic
31.01.03, 21 Jaar
31.01.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
27.01.03, 21 Jaar
27.01.03, 21 Jaar
Inez Maria Kotlikova vs. Sofia Avataneo - onderlinge wedstrijden
06.11.22 | 1e ronde van de kwal. | Inez Maria Kotlikova | Sofia Avataneo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Solarino | Carpet |
Inez Maria Kotlikova form & Sofia Avataneo form
Inez Maria Kotlikova - laatste wedstrijden
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-1, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 7-62, Alena Fomina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Anastasia Safta | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Cindy Langlais | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Alice Gubertini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Barbaric | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Talleri | 6-2, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Muntean | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yu Chen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Safta | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 2-1, Anastasija Radojevic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Jasmine Conway | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.22 Kwalif. | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
05.12.22 Kwalif. | vs. Ania Hertel | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Barbora Dopplerova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 0-6, 2-10 | wedstrijd detail |
Sofia Avataneo - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manal Ennaciri | 2-6, 6-3, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Diana Chehoudi | 6-1, Diana Chehoudi - scratch | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Floor Van Nunen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Eunji Oh | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iva Ivanovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ece Boylu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marleen Tilgner | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Bianca Bulat | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Theodora Stancescu | 3-6, 5-2, Maria Theodora Stancescu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 4-6, 6-0, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Lya Fernandez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorena Schaedel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 1e ronde | vs. Farah Khalil | 6-0, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. India Houghton | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Warda Ait El Bachir | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Veldman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Lucie Brun | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Hull | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |