WEDSTRIJD
20.04.22 | 1e ronde | Ioana Loredana Rosca | Diana Marcinkevica | 6-2, 6-2 | W25 Nottingham | Hard |
STATISTIEKEN
Ioana Loredana Rosca | Diana Marcinkevica | |
1e Service % | 38/52 (73%) | 36/53 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/38 (76%) | 17/36 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/14 (43%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/53 (55%) | 17/52 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/105 (61%) | 41/105 (39%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ioana Loredana Rosca | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ioana Loredana Rosca vs. Diana Marcinkevica - onderlinge wedstrijden
20.04.22 | 1e ronde | Ioana Loredana Rosca | Diana Marcinkevica | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Nottingham | Hard |
10.10.16 | 1e ronde | Ioana Loredana Rosca | Diana Marcinkevica | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Equeurdreville | I. hard |
Ioana Loredana Rosca form & Diana Marcinkevica form
Ioana Loredana Rosca - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.22 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 Kwalif. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.07.22 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.22 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Diana Marcinkevica - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
30.12.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Daria Kudashova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
25.11.23 Finale | vs. Mona Barthel | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Samira De Stefano | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |