WEDSTRIJD
20.06.22 | Kwalif. | Ioana Loredana Rosca | Georgina Hays | 6-1, 6-3 | W25 Perigueux | Clay |
STATISTIEKEN
Ioana Loredana Rosca | Georgina Hays | |
1e Service % | 26/39 (67%) | 30/48 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/26 (96%) | 16/30 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/48 (54%) | 6/39 (15%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/87 (68%) | 28/87 (32%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 7 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Georgina Hays | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Georgina Hays | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Georgina Hays | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Georgina Hays | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Georgina Hays | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Georgina Hays | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Georgina Hays | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Georgina Hays | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
16.08.06, 17 Jaar
16.08.06, 17 Jaar
Ioana Loredana Rosca vs. Georgina Hays - onderlinge wedstrijden
20.06.22 | Kwalif. | Ioana Loredana Rosca | Georgina Hays | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Perigueux | Clay |
Ioana Loredana Rosca form & Georgina Hays form
Ioana Loredana Rosca - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.22 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 Kwalif. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.07.22 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.22 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Georgina Hays - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Grekul | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Talia Neilson Gatenby | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Roots | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Meng Yi Chen | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilde Stromquist | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Diana Maria Mihail | 0-6, - Georgina Hays - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Greta Bruns | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Andreea Herea | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 7-5, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-72, 4-10 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisina Giovannini | 0-5, - Georgina Hays - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
27.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Lara Smejkal | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Morel | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Toma | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Borkop | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harsshali Mandavkar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Bornay | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail |