WEDSTRIJD
22.02.23 | 1e ronde | Ioana Loredana Rosca | Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Ioana Loredana Rosca | Ingrid Vojcinakova | |
1e Service % | 40/61 (66%) | 47/80 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/40 (53%) | 25/47 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/21 (62%) | 9/33 (27%) |
Benutte Breakpoints | 7/15 (47%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/80 (58%) | 27/61 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/141 (57%) | 61/141 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 11 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ingrid Vojcinakova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ingrid Vojcinakova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Ingrid Vojcinakova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Ingrid Vojcinakova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Ingrid Vojcinakova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ioana Loredana Rosca | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ingrid Vojcinakova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Ingrid Vojcinakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Ingrid Vojcinakova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Ingrid Vojcinakova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Ingrid Vojcinakova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ioana Loredana Rosca vs. Ingrid Vojcinakova - onderlinge wedstrijden
22.02.23 | 1e ronde | Ioana Loredana Rosca | Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Ioana Loredana Rosca form & Ingrid Vojcinakova form
Ioana Loredana Rosca - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.22 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 Kwalif. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.07.22 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.22 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Ingrid Vojcinakova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Masha Lazarenko | 1-6, 7-65, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Xiaowei Li | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Ruirui Zou | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Meiqi Guo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Francesca Covi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 4-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Lisa Zaar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Mila Masic | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kasandra Leoni Djekic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Petkovic | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Polina Leykina | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Madison Frahn | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Luca Udvardy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |