WEDSTRIJD
03.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Ioana Loredana Rosca | Nikola Tomanova | 6-3, 6-2 | W25 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ioana Loredana Rosca vs. Nikola Tomanova - onderlinge wedstrijden
03.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Ioana Loredana Rosca | Nikola Tomanova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Trnava | I. hard |
Ioana Loredana Rosca form & Nikola Tomanova form
Ioana Loredana Rosca - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.22 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 Kwalif. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.07.22 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.22 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Nikola Tomanova - laatste wedstrijden
W25 Jablonec - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.21 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
17.09.20 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.07.20 1e ronde | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
22.01.20 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |