WEDSTRIJD
19.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Ioana Loredana Rosca | Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | W25 Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
22.01.05, 19 Jaar
22.01.05, 19 Jaar
Ioana Loredana Rosca vs. Raquel Caballero Chica - onderlinge wedstrijden
19.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Ioana Loredana Rosca | Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Palmanova | Clay |
Ioana Loredana Rosca form & Raquel Caballero Chica form
Ioana Loredana Rosca - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.22 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 Kwalif. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.07.22 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.22 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Raquel Caballero Chica - laatste wedstrijden
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Rydholt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Isabel Skoog | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
03.11.22 Kwartfinale | vs. Olga Parres Azcoitia | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-4, 6-74, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Arenas Guisasola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Costa | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail |