WEDSTRIJD
29.10.20 | 1e ronde | Ioana Loredana Rosca | Tamira Paszek | 5-7, 6-1, 7-63 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Ioana Loredana Rosca | Tamira Paszek | |
1e Service % | 66/109 (61%) | 57/101 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/66 (65%) | 33/57 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/43 (42%) | 19/44 (43%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 5/20 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/101 (49%) | 48/109 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 110/210 (52%) | 100/210 (48%) |
Dubbele fouten | 8 | 6 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tamira Paszek | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Tamira Paszek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Tamira Paszek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Tamira Paszek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Tamira Paszek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Tamira Paszek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Tamira Paszek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-3 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Tamira Paszek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Tamira Paszek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ioana Loredana Rosca vs. Tamira Paszek - onderlinge wedstrijden
29.10.20 | 1e ronde | Ioana Loredana Rosca | Tamira Paszek | 5-7, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Ioana Loredana Rosca form & Tamira Paszek form
Ioana Loredana Rosca - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.07.22 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.22 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Tamira Paszek - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Maria Mateas | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-1, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Estelle Cascino | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aimee Knowles | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-0, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 0-4, - Tamira Paszek - scratch | wedstrijd detail |