WEDSTRIJD
11.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Ioana Zvonaru | Isabela Ioana Dima | 6-3, 3-6, 11-9 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
06.01.04, 20 Jaar
06.01.04, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
15.06.02, 21 Jaar
15.06.02, 21 Jaar
Ioana Zvonaru vs. Isabela Ioana Dima - onderlinge wedstrijden
11.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Ioana Zvonaru | Isabela Ioana Dima | 6-3, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ioana Zvonaru form & Isabela Ioana Dima form
Ioana Zvonaru - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 3-1, Karola Patricia Bejenaru - scratch | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Domova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caterina Odorizzi | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Hina Inoue | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Akiko Omae | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-1, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Adams | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Polina Kaibekova | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Isabela Ioana Dima - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Gabrielli | Carlotta Gabrielli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Teresia Londol | 3-6, 7-61, 14-16 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Dumitrescu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sonay Kartal | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Bianka Bekefi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Toanchina | 5-7, 7-64, 10-2 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Diana Braga | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Petric | Alexandra Petric - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Focsani - Clay | ||||
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Alexia Gandac | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Curtea De - Clay | ||||
25.06.18 Kwalif. | vs. Alexandra Diana Braga | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Delia Cristina Florea | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Cocan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |