WEDSTRIJD
08.01.21 | 2e ronde | Ipek Oz | Anhzelika Isaeva | 6-77, 6-4, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Ipek Oz | Anhzelika Isaeva | |
1e Service % | 79/92 (86%) | 63/117 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/79 (59%) | 38/63 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/13 (46%) | 19/54 (35%) |
Benutte Breakpoints | 8/18 (44%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 60/117 (51%) | 39/92 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 113/209 (54%) | 96/209 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ipek Oz | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ipek Oz | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ipek Oz | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8 | ||
6-77 |
2 | ||
0-0 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ipek Oz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ipek Oz | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ipek Oz vs. Anhzelika Isaeva - onderlinge wedstrijden
08.01.21 | 2e ronde | Ipek Oz | Anhzelika Isaeva | 6-77, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ipek Oz form & Anhzelika Isaeva form
Ipek Oz - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Anhzelika Isaeva - laatste wedstrijden
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, 0-2, - Anhzelika Isaeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nadezda Khalturina | 1-3, - Anhzelika Isaeva - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.22 Kwalif. | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Sara Daavettila | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Yue Yuan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ust - Hard | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-3, - Anhzelika Isaeva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Nicole Nadel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, - Anhzelika Isaeva - scratch | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.22 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
27.02.22 Finale | vs. Greetje Minnen | 6-4, Greetje Minnen - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.22 Halve finale | vs. Ysaline Bonaventure | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.22 Kwartfinale | vs. Kurumi Nara | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.22 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-0, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.22 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.02.22 Kwalif. | vs. Rutuja Bhosale | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ho Ching Wu | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail |