WEDSTRIJD
17.08.19 | Halve finale | Ipek Oz | Julia Kimmelmann | 4-1, - scratch | W15 Oldenzaal | Clay |
STATISTIEKEN
Ipek Oz | Julia Kimmelmann | |
1e Service % | 12/14 (86%) | 13/16 (81%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 10/12 (83%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 0/2 (0%) | 2/3 (67%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 9/16 (56%) | 4/14 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 19/30 (63%) | 11/30 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-1 | Julia Kimmelmann | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ipek Oz vs. Julia Kimmelmann - onderlinge wedstrijden
17.08.19 | Halve finale | Ipek Oz | Julia Kimmelmann | 4-1, Julia Kimmelmann - scratch | wedstrijd detail | W15 Oldenzaal | Clay |
Ipek Oz form & Julia Kimmelmann form
Ipek Oz - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Julia Kimmelmann - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.21 1e ronde | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-0, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.11.21 Finale | vs. Martha Matoula | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.21 Halve finale | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.21 Kwartfinale | vs. Eleni Christofi | 6-4, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.11.21 2e ronde | vs. Hwiwon Wi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
21.07.21 2e ronde | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Anna Popescu | 5-7, 6-2, 3-0, Anna Popescu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Jessie Aney | - Julia Kimmelmann - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.05.21 Kwartfinale | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-71, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Isabella Harvison | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.05.21 Kwartfinale | vs. Lena Papadakis | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.05.21 2e ronde | vs. Adelina Krueger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Liam Oved | 6-3, 6-72, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. May Baranes (2005) | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |