WEDSTRIJD
29.09.21 | 2e ronde | Ipek Oz | Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-1 | W25 Lisbon | Clay |
STATISTIEKEN
Ipek Oz | Marina Bassols Ribera | |
1e Service % | 35/47 (74%) | 30/50 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/35 (69%) | 14/30 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/12 (75%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/50 (58%) | 14/47 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/97 (64%) | 35/97 (36%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ipek Oz vs. Marina Bassols Ribera - onderlinge wedstrijden
29.09.21 | 2e ronde | Ipek Oz | Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Lisbon | Clay |
Ipek Oz form & Marina Bassols Ribera form
Ipek Oz - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Marina Bassols Ribera - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail |