WEDSTRIJD
26.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Ipek Oz | Milla Sequeira | 6-2, 6-0 | W25 Lisbon | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
24.08.03, 20 Jaar
24.08.03, 20 Jaar
Ipek Oz vs. Milla Sequeira - onderlinge wedstrijden
26.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Ipek Oz | Milla Sequeira | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Lisbon | Clay |
Ipek Oz form & Milla Sequeira form
Ipek Oz - laatste wedstrijden
Billie Jean - Clay | ||||
10.04.24 Rubber 1 | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
06.04.24 Finale | vs. Jana Fett | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Halve finale | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.04.24 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.24 2e ronde | vs. Simona Waltert | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail |
Milla Sequeira - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
22.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Natsuho Arakawa | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 4-6, 6-0, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Tedesco | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Britney Chiu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Leonard | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patricija Paukstyte | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Pereira | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Martinez Vaquero | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hannah Hafez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Pantelic | 3-6, 0-3, - Milla Sequeira - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evita Ramirez | 6-4, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Gindl | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yizhen Zheng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Marente Sijbesma | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Ajimi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Mafalda Guedes | 5-7, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail |