WEDSTRIJD
10.02.21 | 1e ronde | Ipek Oz | Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Ipek Oz | Sapfo Sakellaridi | |
1e Service % | 24/36 (67%) | 25/44 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/24 (75%) | 13/25 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 3/19 (16%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/44 (64%) | 11/36 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ipek Oz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ipek Oz vs. Sapfo Sakellaridi - onderlinge wedstrijden
10.02.21 | 1e ronde | Ipek Oz | Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
14.01.21 | 2e ronde | Ipek Oz | Sapfo Sakellaridi | 6-1, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ipek Oz form & Sapfo Sakellaridi form
Ipek Oz - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Sapfo Sakellaridi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |