WEDSTRIJD
18.05.21 | 1e ronde | Irene Burillo Escorihuela | Simona Waltert | 4-6, 7-5, 7-5 | W25 Platja | Clay |
STATISTIEKEN
Irene Burillo Escorihuela | Simona Waltert | |
1e Service % | 90/120 (75%) | 68/98 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 49/90 (54%) | 45/68 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/30 (53%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 6/12 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/98 (44%) | 55/120 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 108/218 (50%) | 110/218 (50%) |
Dubbele fouten | 3 | 10 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Irene Burillo Escorihuela | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Irene Burillo Escorihuela | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irene Burillo Escorihuela | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Irene Burillo Escorihuela | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Irene Burillo Escorihuela | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Irene Burillo Escorihuela | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irene Burillo Escorihuela | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Irene Burillo Escorihuela | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Irene Burillo Escorihuela | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Irene Burillo Escorihuela | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irene Burillo Escorihuela | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Irene Burillo Escorihuela | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irene Burillo Escorihuela | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Irene Burillo Escorihuela | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irene Burillo Escorihuela | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Irene Burillo Escorihuela | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Irene Burillo Escorihuela | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irene Burillo Escorihuela vs. Simona Waltert - onderlinge wedstrijden
23.03.22 | 1e ronde | Irene Burillo Escorihuela | Simona Waltert | 2-6, 7-610, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Le | Clay |
18.05.21 | 1e ronde | Irene Burillo Escorihuela | Simona Waltert | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Platja | Clay |
25.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Simona Waltert | Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Bagnatica | Clay |
Irene Burillo Escorihuela form & Simona Waltert form
Irene Burillo Escorihuela - laatste wedstrijden
W75 Chiasso - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Kaia Kanepi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
13.04.24 Halve finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 1-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
31.03.24 Kwalif. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
15.02.24 Kwartfinale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Simona Waltert - laatste wedstrijden
W75 Chiasso - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.04.24 Rubber 1 | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
03.04.24 2e ronde | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 6-4, 4-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
30.03.24 Halve finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Olga Danilovic | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail |