WEDSTRIJD
08.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Irene Lavino | Isabell Ek | 6-3, 6-1 | W25 Bastad | Clay |
STATISTIEKEN
Irene Lavino | Isabell Ek | |
1e Service % | 26/44 (59%) | 34/48 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/26 (69%) | 14/34 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/18 (61%) | 5/14 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/48 (60%) | 15/44 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Irene Lavino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Isabell Ek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irene Lavino | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Isabell Ek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Irene Lavino | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Isabell Ek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Irene Lavino | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Isabell Ek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irene Lavino | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Isabell Ek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Irene Lavino | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Isabell Ek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irene Lavino | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Isabell Ek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irene Lavino | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Isabell Ek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
03.01.06, 18 Jaar
03.01.06, 18 Jaar
Irene Lavino vs. Isabell Ek - onderlinge wedstrijden
08.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Irene Lavino | Isabell Ek | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Bastad | Clay |
Irene Lavino form & Isabell Ek form
Irene Lavino - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Polina Leykina | 1-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 0-4, - Irene Lavino - scratch | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 7-67, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Gaia Parravicini | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 7-68, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Martha Matoula | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabell Ek | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Isabell Ek - laatste wedstrijden
W25 Malmo - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriia Krokhotina | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |