WEDSTRIJD
05.10.19 | Halve finale | Irene Lavino | Julie Belgraver | 2-6, 6-1, 6-4 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Irene Lavino | Julie Belgraver | |
1e Service % | 44/66 (67%) | 47/93 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/44 (59%) | 26/47 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/22 (41%) | 17/46 (37%) |
Benutte Breakpoints | 7/15 (47%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/93 (54%) | 31/66 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/159 (53%) | 74/159 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Irene Lavino | 0-0 | |
0-0, 15-30 | ||
0-1 | Julie Belgraver | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Irene Lavino | 0-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Julie Belgraver | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Irene Lavino | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-5 | Julie Belgraver | |
0-0 | ||
Irene Lavino | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-5 | Julie Belgraver | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-6 |
2 | ||
Irene Lavino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
0-1 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Irene Lavino | 2-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Irene Lavino | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Julie Belgraver | |
Irene Lavino | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Julie Belgraver | |
0-0 | ||
Irene Lavino | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Irene Lavino | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Irene Lavino | 3-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
3-3 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Irene Lavino | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
5-3 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Irene Lavino | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irene Lavino vs. Julie Belgraver - onderlinge wedstrijden
05.10.19 | Halve finale | Irene Lavino | Julie Belgraver | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Irene Lavino form & Julie Belgraver form
Irene Lavino - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-1, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
02.04.24 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bochoradze | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Polina Leykina | 1-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 0-4, - Irene Lavino - scratch | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 7-67, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Gaia Parravicini | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 7-68, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Martha Matoula | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabell Ek | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Julie Belgraver - laatste wedstrijden
W50+H Calvi - Hard | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Alena Kovackova | 2-3, - Julie Belgraver - scratch | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-1, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Malene Helgo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Daria Kuczer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Daria Gorska | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Jenny Duerst | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Bronte Murgett | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tegan Bush | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Cooling | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |