WEDSTRIJD
06.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Irina Falconi | Alana Parnaby | 6-0, 6-0 | W25 Canberra | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irina Falconi vs. Alana Parnaby - onderlinge wedstrijden
06.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Irina Falconi | Alana Parnaby | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Canberra | Hard |
Irina Falconi form & Alana Parnaby form
Irina Falconi - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Kenin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Ann Li | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Nicholasville - I. hard | ||||
13.02.20 1e ronde | vs. Madison Brengle | 6-4, 0-6, 1-2, - Irina Falconi - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Midland - I. hard | ||||
08.02.20 Halve finale | vs. Shelby Rogers | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.02.20 Kwartfinale | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.20 2e ronde | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Mayo Hibi | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Newport Beach - Hard | ||||
30.01.20 3e ronde | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 2e ronde | vs. Usue Maitane Arconada | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
09.01.20 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.20 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Grabher | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Houston - Hard | ||||
16.11.19 Halve finale | vs. Kirsten Flipkens | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.19 3e ronde | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.19 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.19 2e ronde | vs. Quinn Gleason | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.19 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Mandy Minella | 6-4, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Katerina Stewart | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Peyton Stearns | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Gabueva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Alana Parnaby - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Laquisa Khan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 7-62, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sarah Rokusek | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Kisa Yoshioka | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | Laquisa Khan - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Jade Otway | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Erika Sema | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Talia Gibson | 7-67, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Elicia Kim | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Taylah Preston | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Lily Fairclough | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Tenika Mcgiffin | 6-77, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Nithesa Selvaraj | 5-7, 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |