WEDSTRIJD
20.07.21 | 1e ronde | Irina Fetecau | Bojana Marinkovic | 4-6, 7-63, 6-2 | W25 Kyiv | Clay |
STATISTIEKEN
Irina Fetecau | Bojana Marinkovic | |
1e Service % | 71/92 (77%) | 41/90 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/71 (66%) | 28/41 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/21 (38%) | 21/49 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/90 (46%) | 37/92 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/182 (53%) | 86/182 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 0 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Fetecau | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Irina Fetecau | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Irina Fetecau | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Fetecau | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irina Fetecau | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Irina Fetecau | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Irina Fetecau | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Fetecau | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irina Fetecau | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Fetecau | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Irina Fetecau | 5-6 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
0-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irina Fetecau | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irina Fetecau | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Irina Fetecau | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irina Fetecau vs. Bojana Marinkovic - onderlinge wedstrijden
20.07.21 | 1e ronde | Irina Fetecau | Bojana Marinkovic | 4-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Kyiv | Clay |
29.04.17 | Halve finale | Irina Fetecau | Bojana Marinkovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Cairo | Clay |
Irina Fetecau form & Bojana Marinkovic form
Irina Fetecau - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Bojana Marinkovic - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Katerina Stewart | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |