WEDSTRIJD
15.09.20 | 1e ronde | Irina Fetecau | Jamie Loeb | 6-0, 6-3 | W25 Frydek | Clay |
STATISTIEKEN
Irina Fetecau | Jamie Loeb | |
1e Service % | 32/42 (76%) | 29/56 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/32 (72%) | 14/29 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/10 (40%) | 9/27 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/56 (59%) | 15/42 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jamie Loeb | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Fetecau | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jamie Loeb | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irina Fetecau | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Jamie Loeb | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Irina Fetecau | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Jamie Loeb | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Irina Fetecau | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Jamie Loeb | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Fetecau | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Jamie Loeb | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irina Fetecau | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Jamie Loeb | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Irina Fetecau | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Jamie Loeb | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irina Fetecau vs. Jamie Loeb - onderlinge wedstrijden
15.09.20 | 1e ronde | Irina Fetecau | Jamie Loeb | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Frydek | Clay |
Irina Fetecau form & Jamie Loeb form
Irina Fetecau - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Jamie Loeb - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
24.02.24 Finale | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Halve finale | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 7-68, 6-75 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Luiza Eidelvein | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Sabine Lisicki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Grace Min | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Victoria Hu | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Stacey Fung | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |