WEDSTRIJD
10.08.20 | 1e ronde | Irina Fetecau | Laura Pigossi | 5-7, 6-2, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Irina Fetecau | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40 | ||
Irina Fetecau | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Laura Pigossi | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Fetecau | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-1 | Laura Pigossi | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Irina Fetecau | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Fetecau | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
Irina Fetecau | 5-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Irina Fetecau | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Laura Pigossi | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irina Fetecau | 2-0 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-0 | Laura Pigossi | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40, 40-A | ||
Irina Fetecau | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
4-1 | Laura Pigossi | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Irina Fetecau | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Laura Pigossi | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
3 | ||
Irina Fetecau | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Irina Fetecau | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Laura Pigossi | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Irina Fetecau | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Laura Pigossi | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40 | ||
Irina Fetecau | 3-3 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
4-3 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Fetecau | 5-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Laura Pigossi | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irina Fetecau vs. Laura Pigossi - onderlinge wedstrijden
10.08.20 | 1e ronde | Irina Fetecau | Laura Pigossi | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Irina Fetecau form & Laura Pigossi form
Irina Fetecau - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Laura Pigossi - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Xiaodi You | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
02.03.24 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Halve finale | vs. Manon Leonard | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Jaeda Daniel | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
23.02.24 Halve finale | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Isabella Kruger | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 3-0, Ekaterina Makarova (1996) - scratch | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 6-4, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-64, 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 7-65, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |