WEDSTRIJD
18.09.19 | 1e ronde | Irina Fetecau | Melanie Stokke | 4-6, 6-4, 6-1 | W25 Arad | Clay |
STATISTIEKEN
Irina Fetecau | Melanie Stokke | |
1e Service % | 66/82 (80%) | 52/85 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/66 (62%) | 28/52 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 17/33 (52%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/85 (47%) | 30/82 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/167 (55%) | 75/167 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Melanie Stokke | |
0-0, 0-15 | ||
Irina Fetecau | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Melanie Stokke | |
0-0, 0-40 | ||
Irina Fetecau | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Irina Fetecau | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Melanie Stokke | |
0-0 | ||
Irina Fetecau | 3-4 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Irina Fetecau | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Melanie Stokke | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irina Fetecau | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Melanie Stokke | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Irina Fetecau | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Melanie Stokke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Irina Fetecau | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Melanie Stokke | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irina Fetecau | 3-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Melanie Stokke | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Irina Fetecau | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Melanie Stokke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irina Fetecau | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Melanie Stokke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Irina Fetecau | 2-1 | |
0-0, 15-15 | ||
3-1 | Melanie Stokke | |
0-0 | ||
Irina Fetecau | 4-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Melanie Stokke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irina Fetecau vs. Melanie Stokke - onderlinge wedstrijden
18.09.19 | 1e ronde | Irina Fetecau | Melanie Stokke | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Arad | Clay |
14.09.16 | 1e ronde | Melanie Stokke | Irina Fetecau | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Dobrich | Clay |
Irina Fetecau form & Melanie Stokke form
Irina Fetecau - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Melanie Stokke - laatste wedstrijden
W25 Perugia - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Anastasia Grymalska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.22 Kwalif. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 7-62, 10-5 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60+H Rome - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
16.07.21 Kwartfinale | vs. Georgia Drummy | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.07.21 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-2, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.07.21 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
09.07.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.07.21 2e ronde | vs. Ingrid Martins | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Lulu Sun | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Helene Pellicano | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
22.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.21 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.06.21 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.21 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Marty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Custic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
10.05.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-2, - Melanie Stokke - scratch | wedstrijd detail |