WEDSTRIJD
15.05.21 | Halve finale | Irina Khromacheva | Olga Danilovic | 3-6, 7-5, 6-0 | W60+H La | Clay |
STATISTIEKEN
Irina Khromacheva | Olga Danilovic | |
1e Service % | 46/100 (46%) | 59/89 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/46 (67%) | 32/59 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/54 (43%) | 11/30 (37%) |
Benutte Breakpoints | 7/22 (32%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/89 (52%) | 46/100 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/189 (53%) | 89/189 (47%) |
Dubbele fouten | 12 | 5 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Irina Khromacheva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Irina Khromacheva | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irina Khromacheva | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irina Khromacheva | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Irina Khromacheva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Khromacheva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Khromacheva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Irina Khromacheva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irina Khromacheva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Irina Khromacheva | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Irina Khromacheva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Irina Khromacheva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irina Khromacheva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irina Khromacheva vs. Olga Danilovic - onderlinge wedstrijden
15.05.21 | Halve finale | Irina Khromacheva | Olga Danilovic | 3-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | W60+H La | Clay |
Irina Khromacheva form & Olga Danilovic form
Irina Khromacheva - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 7-5, 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-5, 4-6, 0-3, - Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Arianne Hartono | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Madison Brengle | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Ashley Matz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
13.08.23 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Claire Liu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-70, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 6-3, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 1-6, 0-0, - Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
26.01.23 Kwartfinale | vs. Tatjana Maria | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.23 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Olga Danilovic - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - scratch | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
15.07.23 Finale | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Halve finale | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.07.23 Kwartfinale | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.23 2e ronde | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
03.06.23 3e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |