WEDSTRIJD
01.07.13 | 1e ronde | Irina Khromacheva | Sophia Kovalets | 6-3, 6-4 | Middelburg | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irina Khromacheva vs. Sophia Kovalets - onderlinge wedstrijden
13.07.15 | 2e ronde | Irina Khromacheva | Sophia Kovalets | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | Aschaffenburg | Clay |
01.07.13 | 1e ronde | Irina Khromacheva | Sophia Kovalets | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Middelburg | Clay |
Irina Khromacheva form & Sophia Kovalets form
Irina Khromacheva - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 7-5, 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-5, 4-6, 0-3, - Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Arianne Hartono | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Madison Brengle | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Ashley Matz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
13.08.23 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Claire Liu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-70, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 6-3, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 1-6, 0-0, - Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
26.01.23 Kwartfinale | vs. Tatjana Maria | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.23 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Sophia Kovalets - laatste wedstrijden
Manacor - Clay | ||||
07.02.18 1e ronde | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
15.11.17 1e ronde | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
11.10.17 1e ronde | vs. Eduarda Piai | 1-1, - Sophia Kovalets - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
08.10.17 Halve finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.17 Finale | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.17 Kwartfinale | vs. Ana Biskic | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.17 2e ronde | vs. Eduarda Piai | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.17 1e ronde | vs. Katyarina Paulenka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
16.09.17 Halve finale | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.17 Kwartfinale | vs. Katerina Vankova | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.17 2e ronde | vs. Johana Markova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.17 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dunakeszi - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jessika Ponchet | 0-3, - Sophia Kovalets - scratch | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
24.08.17 2e ronde | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.17 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 3-0, Melanie Klaffner - scratch | wedstrijd detail | |
21.08.17 Kwalif. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Horb - Clay | ||||
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
17.07.17 Kwalif. | vs. Ellen Allgurin | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Middelburg - Clay | ||||
05.07.17 1e ronde | vs. Chayenne Ewijk | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Lund - Clay | ||||
27.06.17 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ystad - Clay | ||||
21.06.17 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.06.17 1e ronde | vs. Maria Petrovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Emilie Francati | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Essen - Clay | ||||
06.06.17 1e ronde | vs. Kaia Kanepi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gyor - Clay | ||||
02.05.17 1e ronde | vs. Iga Swiatek | 0-1, - Sophia Kovalets - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
26.04.17 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Radina Rakic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.04.17 Kwalif. | vs. Giorgia Marchetti | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |