WEDSTRIJD
09.06.21 | 2e ronde | Irina Maria Bara | Tena Lukas | 6-3, 6-0 | Bol | Clay |
STATISTIEKEN
Irina Maria Bara | Tena Lukas | |
1e Service % | 45/61 (74%) | 18/37 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/45 (67%) | 7/18 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/16 (38%) | 4/19 (21%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/37 (70%) | 25/61 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/98 (63%) | 36/98 (37%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Maria Bara | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Irina Maria Bara | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Maria Bara | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Tena Lukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Irina Maria Bara | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Irina Maria Bara | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Maria Bara | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Tena Lukas | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Maria Bara | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Irina Maria Bara | 6-0 | |
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irina Maria Bara vs. Tena Lukas - onderlinge wedstrijden
09.09.23 | Halve finale | Tena Lukas | Irina Maria Bara | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Vienna | Clay |
02.05.23 | 1e ronde | Tena Lukas | Irina Maria Bara | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Prague | Clay |
09.06.21 | 2e ronde | Irina Maria Bara | Tena Lukas | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Bol | Clay |
04.09.19 | 1e ronde | Irina Maria Bara | Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W60+H Zagreb | Clay |
Irina Maria Bara form & Tena Lukas form
Irina Maria Bara - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
29.10.23 Finale | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail |
Tena Lukas - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |