WEDSTRIJD
17.07.19 | 1e ronde | Iryna Shymanovich | Greta Arn | 2-6, 6-3, 6-1 | W80 Nur | Hard |
STATISTIEKEN
Iryna Shymanovich | Greta Arn | |
1e Service % | 41/82 (50%) | 43/89 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/41 (59%) | 25/43 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/41 (41%) | 14/46 (30%) |
Benutte Breakpoints | 8/16 (50%) | 6/14 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/89 (56%) | 41/82 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/171 (53%) | 80/171 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 13 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Iryna Shymanovich | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Greta Arn | |
0-0, 15-0 | ||
Iryna Shymanovich | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Greta Arn | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Iryna Shymanovich | 1-3 | |
0-0, 0-15 | ||
1-4 | Greta Arn | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Iryna Shymanovich | 1-5 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
2-5 | Greta Arn | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Iryna Shymanovich | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Greta Arn | |
0-0, 15-0 | ||
Iryna Shymanovich | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Greta Arn | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Iryna Shymanovich | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Greta Arn | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Greta Arn | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Iryna Shymanovich | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Greta Arn | |
Iryna Shymanovich | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Greta Arn | |
0-0, 15-0 | ||
Iryna Shymanovich | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Greta Arn | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Iryna Shymanovich | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Greta Arn | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Iryna Shymanovich vs. Greta Arn - onderlinge wedstrijden
17.07.19 | 1e ronde | Iryna Shymanovich | Greta Arn | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W80 Nur | Hard |
Iryna Shymanovich form & Greta Arn form
Iryna Shymanovich - laatste wedstrijden
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-76, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 5-7, 6-2, 4-0, Jessica Hinojosa Gomez - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Marino | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Victoria Hu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, - Iryna Shymanovich - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Elise Mertens | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Makenna Jones | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Storm Hunter | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katrina Scott | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 2e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Greta Arn - laatste wedstrijden
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.08.20 1e ronde | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Cairo - Hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Katarzyna Piter | - Greta Arn - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
25.09.19 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | wedstrijd detail | |
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
10.08.19 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.19 Kwartfinale | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.19 1e ronde | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Biella - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |