WEDSTRIJD
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Iryna Shymanovich | Raquel Gonzalez Vilar | 6-2, 7-64 | W80 Valencia | Clay |
STATISTIEKEN
Iryna Shymanovich | Raquel Gonzalez Vilar | |
1e Service % | 41/70 (59%) | 55/88 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/41 (66%) | 28/55 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/29 (52%) | 16/33 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/88 (50%) | 28/70 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/158 (54%) | 72/158 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Iryna Shymanovich | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Raquel Gonzalez Vilar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Iryna Shymanovich | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Raquel Gonzalez Vilar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Raquel Gonzalez Vilar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Raquel Gonzalez Vilar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Iryna Shymanovich | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Raquel Gonzalez Vilar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Raquel Gonzalez Vilar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Raquel Gonzalez Vilar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Raquel Gonzalez Vilar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Iryna Shymanovich | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Raquel Gonzalez Vilar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Raquel Gonzalez Vilar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Iryna Shymanovich | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
05.04.04, 19 Jaar
05.04.04, 19 Jaar
Iryna Shymanovich vs. Raquel Gonzalez Vilar - onderlinge wedstrijden
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Iryna Shymanovich | Raquel Gonzalez Vilar | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | W80 Valencia | Clay |
Iryna Shymanovich form & Raquel Gonzalez Vilar form
Iryna Shymanovich - laatste wedstrijden
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-76, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 5-7, 6-2, 4-0, Jessica Hinojosa Gomez - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Marino | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Victoria Hu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, - Iryna Shymanovich - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Elise Mertens | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Makenna Jones | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Storm Hunter | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katrina Scott | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 2e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Raquel Gonzalez Vilar - laatste wedstrijden
W15 Champaign - I. hard | ||||
09.11.23 Kwartfinale | vs. Gina Marie Dittmann | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Carolina Gomez | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Denise Torrealba | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Penickova | 6-4, 5-7, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Kolie Allen | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Ludmila Kareisova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Ferlito | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Florentine Dekkers | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Irene Lavino | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Carolina Gomez | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kalyakina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Cembranos | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Daria Shalamanova | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Waco - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 1-6, 7-5, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
23.09.22 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.22 2e ronde | vs. Ayumi Miyamoto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.22 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
U.S. Open - Hard | ||||
05.09.22 2e ronde | vs. Celine Naef | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde | vs. Renata Jamrichova | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.22 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |