WEDSTRIJD
26.02.20 | 1e ronde | Irys Ekani | Natalia Orlova | 6-4, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Irys Ekani | Natalia Orlova | |
1e Service % | 21/43 (49%) | 35/54 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/21 (81%) | 14/35 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/22 (68%) | 10/19 (53%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/54 (56%) | 11/43 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/97 (64%) | 35/97 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Natalia Orlova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A | ||
Irys Ekani | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Natalia Orlova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Irys Ekani | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-3 | Natalia Orlova | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Irys Ekani | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-3 | Natalia Orlova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irys Ekani | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Natalia Orlova | |
0-0 | ||
Irys Ekani | 5-4 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Natalia Orlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irys Ekani | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Natalia Orlova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Irys Ekani | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Natalia Orlova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Irys Ekani | 5-0 | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irys Ekani vs. Natalia Orlova - onderlinge wedstrijden
26.02.20 | 1e ronde | Irys Ekani | Natalia Orlova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Irys Ekani form & Natalia Orlova form
Irys Ekani - laatste wedstrijden
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 0-1, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Arabella Koller | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 7-5, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 3-4, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Fanny Norin | 6-76, 0-1, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Savine Erler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 0-2, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Celia Belle Mohr | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.21 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.21 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anaelle Leclercq | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.21 Kwalif. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anaelle Leclercq | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
09.02.21 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Paredes Perez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Marie Temin | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Natalia Orlova - laatste wedstrijden
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Amiens - Clay | ||||
05.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pescara - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
21.07.22 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.22 2e ronde | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.22 Kwalif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |