WEDSTRIJD
19.03.19 | 1e ronde | Irys Ekani | Selena Janicijevic | - niet aangetreden | W15 Le | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irys Ekani vs. Selena Janicijevic - onderlinge wedstrijden
19.03.19 | 1e ronde | Irys Ekani | Selena Janicijevic | Selena Janicijevic - niet aangetreden | wedstrijd detail | W15 Le | Clay |
Irys Ekani form & Selena Janicijevic form
Irys Ekani - laatste wedstrijden
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 0-1, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Arabella Koller | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 7-5, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 3-4, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Fanny Norin | 6-76, 0-1, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Savine Erler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 0-2, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Celia Belle Mohr | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.21 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.21 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anaelle Leclercq | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anaelle Leclercq | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
09.02.21 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Paredes Perez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Marie Temin | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Selena Janicijevic - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Cecilia Costa (BRA) | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Carson Branstine | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 4-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Duru Soke | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Tara Wurth | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
16.12.23 Finale | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Julia Riera | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Alexia Harmon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Carla Markus | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Julieta Estable | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |