WEDSTRIJD
08.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Irys Ekani | Yarden Akler | 6-0, 7-65 | W15 Villena | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
22.04.99, 24 Jaar
22.04.99, 24 Jaar
Irys Ekani vs. Yarden Akler - onderlinge wedstrijden
08.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Irys Ekani | Yarden Akler | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | W15 Villena | Hard |
Irys Ekani form & Yarden Akler form
Irys Ekani - laatste wedstrijden
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 0-1, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Arabella Koller | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 7-5, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 3-4, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Fanny Norin | 6-76, 0-1, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Savine Erler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 0-2, - Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Celia Belle Mohr | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.21 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.21 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anaelle Leclercq | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anaelle Leclercq | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
09.02.21 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Paredes Perez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Marie Temin | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Yarden Akler - laatste wedstrijden
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Kwalif. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 Kwalif. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
18.08.20 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |