Sweden
26.07.08, 15 Jaar
26.07.08, 15 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
23.05.04, 19 Jaar
23.05.04, 19 Jaar
Isabel Skoog vs. Maria Andrienko - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | Kwalif. | Isabel Skoog | Maria Andrienko | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Isabel Skoog form & Maria Andrienko form
Isabel Skoog - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-4, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Ania Hertel | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Michel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.23 Kwalif. | vs. Maria Andrienko | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Raquel Caballero Chica | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 1-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Maria Andrienko - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Werner | 1-6, 7-65, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Puvill | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 6-2, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia De Lucas Rivera | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pari Singh | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Vanja Gudelj | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Soledad Fayos Capilla | 2-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Kurmaz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Tsion | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Syria La Cerra | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Gina Marie Dittmann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Cuesta Bret | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |