WEDSTRIJD
15.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Isabella Kruger | Sara Lanca | 6-1, 6-1 | W100 Oeiras | Clay |
STATISTIEKEN
Isabella Kruger | Sara Lanca | |
1e Service % | 23/37 (62%) | 22/40 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/23 (91%) | 11/22 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/14 (57%) | 4/18 (22%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/40 (63%) | 8/37 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/77 (70%) | 23/77 (30%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Isabella Kruger | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Isabella Kruger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Isabella Kruger | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Isabella Kruger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Isabella Kruger | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Isabella Kruger | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Isabella Kruger | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Isabella Kruger vs. Sara Lanca - onderlinge wedstrijden
15.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Isabella Kruger | Sara Lanca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W100 Oeiras | Clay |
Isabella Kruger form & Sara Lanca form
Isabella Kruger - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Jaeda Daniel | 1-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 7-64, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Indy De Vroome | 3-6, 3-0, Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Min Liu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Marie Bouzkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 1-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 1e ronde | vs. Claire Jaramba | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
16.11.22 2e ronde | vs. Anna Brogan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
02.11.22 2e ronde | vs. Clara Tauson | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.22 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Katie Boulter | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail |
Sara Lanca - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Shria Atturu | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |