WEDSTRIJD
28.07.20 | 1e ronde | Isabella Shinikova | Jana Bojovic | 4-6, 6-1, 5-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jana Bojovic | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Isabella Shinikova | 0-1 | |
0-0, 30-0 | ||
1-1 | Jana Bojovic | |
0-0 | ||
Isabella Shinikova | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
1-3 | Jana Bojovic | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Isabella Shinikova | 1-4 | |
0-0 | ||
2-4 | Jana Bojovic | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Isabella Shinikova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
4-4 | Jana Bojovic | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Isabella Shinikova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Jana Bojovic | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Isabella Shinikova | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Jana Bojovic | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40 | ||
Isabella Shinikova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
3-1 | Jana Bojovic | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Isabella Shinikova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
5-1 | Jana Bojovic | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Isabella Shinikova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jana Bojovic | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Isabella Shinikova | 0-2 | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Jana Bojovic | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Isabella Shinikova | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Jana Bojovic | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Isabella Shinikova | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Jana Bojovic | |
0-0 | ||
Isabella Shinikova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Jana Bojovic | |
5-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Isabella Shinikova vs. Jana Bojovic - onderlinge wedstrijden
28.07.20 | 1e ronde | Isabella Shinikova | Jana Bojovic | 4-6, 6-1, 5-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Isabella Shinikova form & Jana Bojovic form
Isabella Shinikova - laatste wedstrijden
Jana Bojovic - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Rada Zolotareva | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Natalija Senic | 6-1, 1-0, Natalija Senic - scratch | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Halve finale | vs. Basak Eraydin | Basak Eraydin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
09.12.23 Kwartfinale | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.12.23 2e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Anamaria Federica Oana | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Dimitra Pavlou | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 4-2, Bojana Marinkovic - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Schmidt | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 7-63, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 4-1, Karola Patricia Bejenaru - scratch | wedstrijd detail |