WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Isha Budwal | Amelie Gindl | 6-3, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
India
19.02.99, 25 Jaar
19.02.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
22.08.03, 20 Jaar
22.08.03, 20 Jaar
Isha Budwal vs. Amelie Gindl - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Isha Budwal | Amelie Gindl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Isha Budwal form & Amelie Gindl form
Isha Budwal - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Brandy Walker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Abid | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beverley Nyangon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Peres | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kamila Kashaeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Hawkshaw | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiaqi Wang | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Gindl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Azadinho | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Tsuda | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Pantelic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yinglak Jittakoat | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Pimmada Thongkum | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cameron Agapito | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dakshata Girishkumar Patel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Marko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Amelie Gindl - laatste wedstrijden
W25 Warmbad - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vendula Valdmannova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Ristic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caterina Odorizzi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yizhen Zheng | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isha Budwal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Bednarz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Auer | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Paonessa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Keitel | 6-73, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kamila Neradova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Radenkovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Avataneo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Karadzhaeva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Terezia Baraniakova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luana Plaza Araujo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |