WEDSTRIJD
25.05.21 | Kwalif. | Iva Primorac | Emily Webley-Smith | 6-3, 6-1 | W25 Otocec | Clay |
STATISTIEKEN
Iva Primorac | Emily Webley-Smith | |
1e Service % | 35/48 (73%) | 34/51 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/35 (74%) | 17/34 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/13 (38%) | 4/17 (24%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/51 (59%) | 17/48 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iva Primorac | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iva Primorac | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Iva Primorac | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Iva Primorac | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Iva Primorac | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Iva Primorac | 2-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Iva Primorac | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Iva Primorac | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Iva Primorac vs. Emily Webley-Smith - onderlinge wedstrijden
25.05.21 | Kwalif. | Iva Primorac | Emily Webley-Smith | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Otocec | Clay |
Iva Primorac form & Emily Webley-Smith form
Iva Primorac - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Emily Webley-Smith - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
24.06.22 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |