Serbia
17.09.04, 19 Jaar
17.09.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
11.10.05, 18 Jaar
11.10.05, 18 Jaar
Iva Sepa vs. Laura Cilekova - onderlinge wedstrijden
17.01.23 | Kwalif. | Iva Sepa | Laura Cilekova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Iva Sepa form & Laura Cilekova form
Iva Sepa - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Penickova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fangran Tian | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 Kwalif. | vs. Dunja Maric | 6-3, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Giulia Carbonaro | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milica Stosovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Eleanor Baglow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Weronika Baszak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 5-4, Evialina Laskevich - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zi Yi Gao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Mitic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
04.05.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 Kwalif. | vs. Min Liu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danica Nedeljkovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 6-75, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Menuha Popovici | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Sara Suchankova | 0-6, 6-0, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Rada Zolotareva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Laura Cilekova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Viera Deeperm | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Man Ying Maggie Ng | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Priyanshi Bhandari | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Yidi Yang | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amittalai Prasutnawin | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Salakthip Ounmuang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Punnin Kovapitukted | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Yajing Cao | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Feier Hu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Lorena Schaedel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 0-2, - Laura Cilekova - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Elizaveta Krokhina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Olga Golas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-1, - Laura Cilekova - scratch | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |