WEDSTRIJD
16.05.23 | Kwalif. | Iva Sepa | Weronika Baszak | 6-1, 6-2 | W25 Kursumlijska | Clay |
STATISTIEKEN
Iva Sepa | Weronika Baszak | |
1e Service % | 25/46 (54%) | 32/48 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/25 (84%) | 14/32 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 8/16 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/48 (54%) | 13/46 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Weronika Baszak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Iva Sepa | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Weronika Baszak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Iva Sepa | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Weronika Baszak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Iva Sepa | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Weronika Baszak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Iva Sepa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Weronika Baszak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iva Sepa | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Weronika Baszak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Iva Sepa | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Weronika Baszak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Iva Sepa | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Weronika Baszak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
6-2 |
Serbia
17.09.04, 19 Jaar
17.09.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Iva Sepa vs. Weronika Baszak - onderlinge wedstrijden
16.05.23 | Kwalif. | Iva Sepa | Weronika Baszak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Kursumlijska | Clay |
Iva Sepa form & Weronika Baszak form
Iva Sepa - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Penickova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fangran Tian | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 Kwalif. | vs. Dunja Maric | 6-3, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Giulia Carbonaro | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milica Stosovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Eleanor Baglow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Weronika Baszak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 5-4, Evialina Laskevich - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zi Yi Gao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Mitic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
04.05.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 Kwalif. | vs. Min Liu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danica Nedeljkovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 6-75, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Menuha Popovici | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Sara Suchankova | 0-6, 6-0, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Rada Zolotareva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Weronika Baszak - laatste wedstrijden
W35 Buenos - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 1-0, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Olivia Bergler | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 0-2, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 6-3, 1-0, Chelsea Fontenel - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teah Chavez | 7-64, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Jada Bui | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Paris Corley | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kuczer | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 7-65, 4-6, 0-2, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 0-3, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Lea Ma | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Suchankova | 6-2, 3-6, 0-3, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Iva Sepa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 7-62, 6-73, 0-3, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |